06 اسفند 1398
En | 
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت قطعه اول بهسازی محورخورموج-لاورشرقی-دشت پلنگ افتتاح شد.

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت قطعه اول بهسازی محورخورموج-لاورشرقی-دشت پلنگ افتتاح شد.

تاریخ انتشار: 1398/11/16|   بازدید: 17 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت : همزمان با چهارمین روز از دهه مبارکه فجر پروژه بهسازی قطعه اول محور خورموج-لاور شرقی-دشت پلنگ به طول ۶ کیلومتر واعتبار۷۵ میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی استان بوشهر؛

فرزاد رستمی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر در حاشیه این مراسم اظهار داشت:  پروژه بهسازی محور خورموج-لاور شرقی-دشت پلنگ با حضور استاندارومعاونین استاندار وفرمانداردشتی و مدیران دستگاههای اجرائی استان وشهرستان برگزار و قطعه اول آن  مسیر برای تردد ایمن وسایل نقلیه بازگشایی و افتتاح شد.

رستمی افزود: این قطعه از پروژه به طول ۶ کیلومتر و با اعتباری بالغ برهفتاد وپنج میلیارد ریال با مشارکت مالی صنعت نفت ایران به بهره برداری رسید.

وی اظهارداشت : امیدواریم این پروژه باعث تسهیل در عبور و مرور مردم شهرستان دشتی و سایر هموطنانی که از این مسیر تردد می کنند، شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر در ادامه افزود: قطعه اول محور خورموج -لاورشرقی -دشت پلنگ به طول ۶ کیلومتر و با عرض تمام شده ی ۱۱ متر  و با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال و با مشارکت صنعت نفت ایران امروز در اختیار مردم شریف شهرستان دشتی قرار گرفت تا باعث افزایش ایمن ترافیک و تسهیل در تردد مسیر خورموج به دشت پلنگ شود.

رستمی با تاکید براینکه عملیات اجرایی ۱۰ کیلومتر دیگر از این محور در قالب ۲ قطعه ۵ کیلومتری نیز  به زودی آغاز خواهد شد، افزود:  در قطعه اول این پروژه نودهزار مترمکعب خاک برداری صورت گرفته وبیست وشش هزار متر مکعب نیز عملیات روسازی انجام شده است.

وی بیان کرد :  اصلاح هندسی مسیرقدیم ، ایمن سازی محور و کاهش حوادث جاده ای ،تسهیل در تردد ماشین آلات کارخانه سیمان رااز اهداف مهم این پروژه می باشد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد