06 اسفند 1398
En | 
مجتمع فرهنگی و هنری شهید صافی شهرستان ریز افتتاح شد

مجتمع فرهنگی و هنری شهید صافی شهرستان ریز افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1398/11/21|   بازدید: 17 |  print

در آئینی با حضور استاندار بوشهر، نماینده مردم شهرستان های دیر- کنگان - جم - عسلویه در مجلس شورای اسلامی، مجتمع فرهنگی هنری شهید صافی ریز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع راه و شهرسازی استان بوشهر

در حاشیه این مراسم فرزاد رستمی با بیان اینکه ارائه این خدمات امری لازم و ضروری است، به مردم و مسئولان این شهر گفت: یکی از نیازهای مهم و اساسی و خواسته های بحق هنرمندان این شهر ایجاد فضای مناسب برای فعالیتهای فرهنگی هنری بود که الحمدالله امروز این خواسته با تلاش و همت همه مردم و مسئولان در دولت تدبیر وامید انجام شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهرادامه داد: مجتمع فرهنگی و هنری شهید صافی در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و با زیر بنای ۱۲۸۲متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵۵۰۰۰ میلیون ریال ساخته شده است که با حضور استاندار و نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان ، جم ، عسلویه  و تنی چند از مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.

وی هدف از احداث این پروژه را تهیه طرح های فوق برنامه در زمینه های فرهنگی ، علمی ، تحقیقاتی ، هنری - ایجاد ارتباط وهمکاری با مراکز و نهادهای فرهنگی ، هنری و اجتماعی کشور - برنامه ریزی و برگزاری ، اردوهای آموزشی ، فرهنگی ، زیارتی وهنری عنوان کرد.

 رستمی در پایان اظهار داشت: این مجتمع شامل بخشهای نگارخانه ، پلاتو تئاتر، کتابخانه و بخش‌های اداری و در دو طبقه که توسط اداره کل راه و شهرسازی استان احداث شده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد