پنجشنبه، 15 خرداد 1399
En | 
2 هزار و 775 واحد سهمیه استان بوشهر درمرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن

2 هزار و 775 واحد سهمیه استان بوشهر درمرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن

تاریخ انتشار: 1399/02/13|   بازدید: 79 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت : در ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن سهمیه استان بوشهر 2 هزار و 775 واحد تعیین شده که تاکنون 2 هزار و 98 نفر ثبت نام کرده‌اند.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر

فرزاد رستمی صبح امروز در جلسه شورای تامین مسکن استان بوشهر با بیان اینکه تامین مسکن اقشار کم درآمد و مستضعف در اولویت برنامه‌های راه و شهرسازی است اظهار داشت: واحدهای مسکونی در قالب برنامه‌های مختلف در شهرهای  استان بوشهر در حال اجراء است.

 وی با اشاره به روند اجرایی طرح مسکن در استان بوشهر بیان کرد: سهمیه مسکن مهر در استان بوشهر 34 هزار و 715 واحد بود که تاکنون 32 هزار و 318 واحد مسکن مهر در استان بوشهر تحویل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از نیمه تمام ماندن 2 هزار و 490 واحد مسکن مهردر استان خبر داد و بیان کرد: این واحدها در قالب طرح‌های خودمالکی، قراردادهای سه جانبه و تعاونی‌های مسکن ولایت، جوانان دشتی، عالی‌شهر و پرگان برازجان و دیلم در حال ساخت است.

رستمی، با تاکید بر تسریع در تامین زیرساخت‌های آب، برق، گاز و فاضلاب در  مجتمع‌های مسکونی یاد شده تصریح کرد: 2 هزار و 397 واحد مسکونی باقیمانده پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای مختلف استان بوشهر با همکاری دستگاه‌های ذیربط و تلاش سازندگان امسال تکمیل می‌شود.

وی، از اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن در راستای حل مشکلات مسکن مردم مرحله نخست آن از آذرماه سال گذشته اجرایی شد و سهمیه استان بوشهر 2 هزار و 469 واحد تعیین شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه در مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن 2 هزار و 309 نفر در شهرهای استان بوشهر ثبت نام کردند تصریح کرد: در این مرحله پس از پایش، یک‌هزار و 262 نفر حائز شرایط لازم شدند.

رستمی با اشاره به اینکه از سهمیه یاد شده یک‌هزار 469 واحد مربوط به اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر و یک‌هزار واحد به شرکت عمران  عالیشهر اختصاص دارد بیان کرد: در ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن سهمیه استان بوشهر 2 هزار و 775 واحد تعیین شده که تاکنون 2 هزار و 98 نفر ثبت نام کرده‌اند.

وی، از ساخت یک‌هزار و 869 واحد مسکونی درمرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید در شهرستان عسلویه خبر داد و تصریح کرد: متقاضیان با لحاظ شاخص‌هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و دیگر شاخص‌ها  اولویت‌بندی و انتخاب می‌شوند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد