| 22 تير 1399
En | 
فرآیند تکمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن آغاز گردید.

فرآیند تکمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن آغاز گردید.

تاریخ انتشار: 1399/03/10|   بازدید: 138 |  print

متقاضیانی که در مرحله اول و دوم طرح اقدام ملی مسکن نسبت به ثبت نام  اولیه اقدام نموده اند طبق برنامه زمانبندی به سایت مورد نظر مراجعه و  ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر فرزاد رستمی ، مدیرکل راه و شهرسازی با اعلام این خبر گفت : متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که مدارک موردنیاز را در سامانه طرح اقدام ملی بارگذاری ننموده اند از روز شنبه  10 خرداد ٩٩ تا اطلاع ثانوى مى توانند با مراجعه به قسمت "پيگيرى درخواست" در سايت http://tem.mrud.ir  نسبت به اين امر اقدام كنند.

رستمی بیان کرد : متقاضیان بعد از دريافت پيامك از طريق سامانه طرح اقدام ملى مسكن، صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه كرده و اقدام به بارگذارى مدارك نمایند.

وی افزود : كليه متقاضيان ثبت نام شده در مرحله دوم ثبت نام و نيز افرادى كه به دليل شرايط فاصله گذارى اجتماعى ناشى از شيوع ويروس كرونا در فاز دوم كد ملى خود را به سامانه پيامكى طرح اقدام ملى مسكن ارسال كرده اند براى ادامه فرآیند ثبت نام و بارگذارى مدارك خود از روز سه شنبه ١٣ خرداد٩٩ تا اطلاع ثانوى، مى توانند با مراجعه به  "پيگيرى درخواست" در سامانه طرح اقدام ملى مسكن به نشانى http://tem.mrud.ir نسبت به تكميل اطلاعات ثبت نام اقدام كنند.

رستمی اظهار داشت : زمانبندى ويرايش اطلاعات ثبت نامى متقاضيان مرحله اول و دوم، زمانبندى ثبت اعتراض به نتايج پالايش متقاضيان مرحله اول و همچنين زمانبندى بارگذارى مدارك توسط متقاضيان تاييدشده در مرحله دوم نيز جهت اطلاع رسانى لازم، متعاقبا در سامانه طرح اقدام ملی مسکن و پورتال این اداره کل که به آدرس های ذیل می باشد ، اعلام میگردد .

http://tem.mrud.ir

https://bushehr.mrud.ir 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد