02 مهر 1400
En | 
فرزاد رستمی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر طی پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت
چهارشنبه، 31 شهریور 1400 - 13:04
معاون بازآفرینی شهری ومسکن راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بر اساس اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر تحت هر یک از عنوان‌های حقوقی غیرمعتبر و ممنوع است و براساس مقررات پی‌گرد قانونی دارد.
چهارشنبه، 31 شهریور 1400 - 08:57
کسب مقام برتر اداره کل راه و شهرسازي استان بوشهر در بيست و چهارمين  جشنواره شهید رجایی استان بوشهر در سال 1400
اداره كل راه و شهرسازي استان بوشهر توانست در بيست و چهارمين جشنواره شهيد رجايي استان بوشهر در فرايند ارزيابي عملكرد سال 99 به عنوان دستگاه اجرايي برتر در  محور جذب منابع مالي و استفاده از ظرفيت هاي قانون بودجه در بين واحد هاي اجرايي شركت كننده، عنوان...
دوشنبه، 08 شهریور 1400 - 15:37
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان بوشهر خبر داد.  اولین دوره آموزشی ویژه ضابطین خاص یگان حفاظت برگزار شد/پیگیری مسائل اراضی دولتی با همراهی ضابطان قضایی
سرهنگ مظفر ابراهیمی ، گفت: هدف از برگزاری اولین دوره آموزشی نیروهای یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی بوشهر این است که بتوانند بعد از این طی دوره آموزشی به عنوان ضابط قضایی فعالیت کنند.
دوشنبه، 25 اسفند 1399 - 13:22
با حضور وزیر راه و شهرسازی  پیشکسوتان و مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی تکریم شدند
آیین تکریم از ۴ پیشکسوت  و مدیر ارشد وزارت راه و شهرسازی با حضور وزیر راه و شهرسازی از خدمات چهار نفر از پیشکسوتان و مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی؛ محمد محفوظی، محمدجعفر علیزاده، محمد رحمتی و عبدالهاشم حسن‌نیا در ساختمان دادمان، تقدیر شد.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 08:39
پنجمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد
جلسه کارگروه امور زیربنایی،توسعه روستایی‌، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان بوشهر، به ریاست استاندار با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،مدیر کل ومعاونت شهرسازی ومعماری راه وشهرسازی سازی استان بوشهروسایر اعضاء  در محل سالن اجتماع...
چهارشنبه، 20 اسفند 1399 - 08:25
جلسه شورای تامین مسکن استان بوشهر برگزار شد.
به‌منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر وطرح اقدام ملی مسکن در استان جلسه شورای تامین مسکن به ریاست استاندار بوشهر برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 19 اسفند 1399 - 09:28
دیدار مدیرکل بودجه و توسعه منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشوربا شورای ستاد امر به معروف راه و شهرسازی استان
جلسه دیدارمسئولین ستاد استان با اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر راه و شهرسازی استان با حضور انصاری مدیرکل بودجه و توسعه منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.
دوشنبه، 18 اسفند 1399 - 11:36
راه آهن بوشهر در ایستگاه حقوقی مالی / آزاد راه شیراز-بوشهر در دستور کار دولت
وزیر راه و شهرسازی، راه آهن بوشهر را یکی از طرح‌های مهم خواند و گفت: این طرح در فرایند امور حقوقی و مالی است تا با هماهنگی‌های لازم، فعالیت‌های این طرح تسریع یابد و بتوانیم پیمانکاران بیشتری مستقر کنیم و قطعات طرح در آینده طبق برنامه زمان بندی به بهر...
پنجشنبه، 14 اسفند 1399 - 22:56
وزیر راه و شهرسازی‌: صادرات کالا از بنادر کشور ۷ درصد افزایش یافت/ افزایش ظرفیت بنادر ‌به ۲۸۰ میلیون تن ‌
وزیر راه و شهرسازی گفت: ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور از ۱۸۰ میلیون تن در ابتدای دولت یازدهم اکنون به ۲۸۰ میلیون تن افزایش یافته است.
پنجشنبه، 14 اسفند 1399 - 22:50
صفحه 1 از 42ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها