| 01 آبان 1399
En | 
آزادسازی 25 هکتار از اراضی دولتی در شهر برازجان استان بوشهر

 آزادسازی 25 هکتار از اراضی دولتی در شهر برازجان استان بوشهر

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت : 25 هکتار از اراضی دولتی در شهر برازجان در استان بوشهر از دست متصرفان، آزاد شد.
دوشنبه، 31 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر   

یونس شوقی در این خصوص اظهار داشت : با همکاری مقامات قضایی، فرمانداری دشتستان، نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، اداره کل راه و شهرسازی، یگان از حفاظت از اراضی دولتی اداره راه و شهرسازی استان و شهرستان، حدود 25 هکتار از اراضی دولتی رفع تصرف شد که ارزش ریالی بیش از 200 میلیارد ریال را دارد.

شوقی افزود: با توجه به ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی دولت، این روند همچنان ادامه خواهد داشت و می بایست همه اراضی تصرفی بیت المال برگشت داده شود.

وی بیان کرد : شهرستان برازجان ، بیشترین میزان زمین خواری را در استان بوشهر دارد.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در ادامه گفت : اشخاص صرفا نسبت به خرید زمین با سند ثبتی اقدام کرده و قبل از هرگونه خرید اراضی با اسناد عادی، از ادارات ذیربط از جمله راه و شهرسازی استعلام کنند تا دچار مشکل نشوند، زیرا معدود افرادی زمین خوار، از عدم اطلاع مردم سواستفاده کرده و اراضی دولتی که حتی بعضا فاقد کاربری نیز هستند، به فروش می رسانند که باعث ضرر مالی برای اشخاص شده و سبب ایجاد پرونده های قضایی و انتظامی برای اشخاص متصرف می شود.

تصاویر
  • آزادسازی 25 هکتار از اراضی دولتی در شهر برازجان استان بوشهر
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها