| 04 آذر 1399
En | 

 برگزاری دوره آموزشی اتوماسیون اداری نسخه پرگار در اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر

مسئول واحد آموزش اداره کل راه و شهرسازی از برگزاری دوره آموزشی اتوماسیون اداری نسخه پرگار در اداره کل راه و شهرسازی بوشهرخبر داد.
یکشنبه، 20 اسفند 1396 | امتیاز: Article Rating
برگزاری دوره آموزشی اتوماسیون اداری نسخه پرگار در اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر
مسئول واحد آموزش اداره کل راه و شهرسازی از برگزاری دوره آموزشی اتوماسیون اداری نسخه پرگار در اداره کل راه و شهرسازی بوشهرخبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر
مهناز پیشکار اظهار داشت :این دوره آموزشی برای کلیه همکاران اداره کل و ادارات تابعه برگزار می شود. وی بیان کرد:برای برطرف کردن مشکلات ثبت و صدور و بایگانی مکاتبات اداری این دوره آموزشی به همت اداره فناوری اطلاعات اداره کل وبا حضور تیم کارشناسی از وزارت راه و شهرسازی(فاوا) برگزار می شود. رئیس واحد آموزش اداره کل در خصوص این دوره آموزشی کارکنان گفت:ارتقاء و رشد هر سازمان یا اداره در گروه ارتقاء و رشد کارکنان آن است،یکی از نیازهای اساسی ادارات و سازمانهای حوزه سرمایه های انسانی تشخیص نیازمندیها در حوزه آموزش کارکنان است. برهمین اساس واحد آموزش اداره کل و با همکاری اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)اقدام به برگزاری این دوره آموزشی همکاران اداره کل با تقسیم بندی براساس هرمدیریت به مدت سه روز واز تاریخ ۹۶/۱۲/۱۴ لغایت ۹۶/۱۲/۱۶ خواهد نمود. ایشان در خصوص انتظارات این اتوماسیون اظهار داشت: که از لحظه ورود یک فرد به سازمان،تا فعالیتهای حین استخدام،ثبت و ظبط احکام پرسنلی و تردد پرسنل،محاسبه حقوق ودستمزد و خروج یک فرد از سازمان و تمامی فعالیتهای مرتبط با منابع انسانی و اداری سازمان یا اداره را محقق می سازد. وی در ارتباط با امنیت بالای این سیستم گفت:به دلیل آنکه سیستم های منابع انسانی محلی برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی کاربران است و همچنین تاثیر این سیستم برای همه کارکنان و مجموعه سازمان،امنیت اطلاعات در این سیستم حساسیت ویژه ای دارد.بنابراین برای حفظ حریم خصوصی این اطلاعات و جلوگیری از اطمینان از دخل و تصرف و رد یابی تغییرات صورت گرفته با ایجاد لایه های امنیتی،دغدغه های امنیتی مدیران و کارکنان را پوشش میدهد.
پیشکار درمورد فرآیندهای سازمانی این سیستم گفت:فعالیتهای فاقد ارزش افزوده در این سیستم وجود ندارد در نتیجه ثبت اطلاعات تکراری کاهش پیدا می کندو در عوض بهره وری نیروی انسانی افزایش یافته و تصمیم گیری مدیران را دقیقتر می سازد.این سیستم به گونه ای طراحی شده تاکاربر بتواند تمامی فعالیتهای خود را آنچنان که دوست دارد انجام داده بالاترین کارایی را ایجاد نماید و زمانی که کاربر از این سیستم استفاده نمایدکمترین نیازبه آموزش شخص دیگری پیدا می کند.
مسئول واحد آموزش اداره کل در موردیکپارچگی وانسجام این سیستم تاکید کرد وافزود:ارتباط منسجم،کامل و پیوسته میان اطلاعات سیستم های منابع انسانی باعث میشود تا اداره بر حذف دوباره کاری هاو عملیات تکراری،صحت اطلاعات در سیستم های مختلف تضمین شده و از بروز ناسازگاری در اطلاعات سازمان جلوگیری شود.از طرف دیگریکپارچگی بین سیستم حقوق و دستمزد و سیستم حسابداری باعث می شود تا فرآیندصدور اسنادحسابداری حقوق و دستمزد و نحوه تشخیص مراکز هزینه و اعتبارات مورد نیاز در این حوزه تسهیل شده و به صورت خودکار انجام شود که این امر باعث صحت و اطمینان اطلاعات خواهد شد.
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها