03 آبان 1400
En | 
۱۰۰۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر آماده افتتاح شد
 

۱۰۰۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر آماده افتتاح شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهربا بیان اینکه پرونده مسکن مهر استان بوشهر سال آینده بسته می‌شود گفت: یک‌هزار واحد مسکن مهر در استان بوشهر آماده افتتاح است.
ﺳﻪشنبه، 21 اسفند 1397 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی بوشهر

فرزاد رستمی در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر با اشاره به اینکه طرح مسکن مهرهمزمان با سایر نقاط کشور در سال 86 در استان بوشهر طراحی و اجرا شد اظهار داشت: در استان بوشهر 37 هزار و 425 واحد مسکن در شهرهای استان بوشهر اجرا شد که تاکنون 31 هزار واحد آن تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار واحد مسکن مهر در استان بوشهر آماده افتتاح است افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در سال آینده پرونده مسکن مهر استان بوشهر بسته شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با تاکید بر تعیین تکلیف 2هزار و 197 واحد مسکن مهر استان بوشهر  تصریح کرد: از این واحدها 502 واحد مربوط به تعاونی جوانان خورموج است که مشکل قانونی دارد و مجموعه 126 واحدی راه و شهرسازی کامل می‌شود.

رستمی از تکمیل شدن 344 واحد  مسکونی در شهرهای بالای 25 هزار نفر خبر داد و بیان کرد: در این زمینه  نیز تعدادی از واحدهای خودمالکی‌ تکمیل می‌شود.

وی با بیان اینکه در خورموج و گناوه هم طرح‌های مسکن مهر تکمیل می‌شود افزود: 498 واحد  مسکن مهر فاقد متقاضی در استان بوشهر وجود دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه مجتمع 312 واحدی ولایت بوشهر با مشکل زیرساخت‌ها روبه‌رو است گفت: این واحدهای مسکونی برای نصب انشعاب برق با قیمت مورد نظر دارای مشکل هستند و دستگاه‌های خدمات‌رسانی امکان ارائه انشعاب به قیمت گذشته را ندارند.

رستمی از اجرای شبکه فاضلاب در مسکن مهر 660 واحدی بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در این مجموعه 516 واحد مسکونی مهر تکمیل شده و حدود 400 خانوار در این منطقه ساکن شده‌اند.

وی با بیان اینکه در مسکن 202 واحدی گناوه شبکه آب و فاضلاب انجام شده است تاکید کرد: نیاز است که مشکل پمپاژ  فاضلاب در این مجتمع حل شود.

تصاویر
  • ۱۰۰۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر آماده افتتاح شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها