03 آبان 1400
En | 
 

بازدید استاندار بوشهر

بازدید مهندس گراوند استاندار بوشهر از روند پیشرفت فیزیکی پروژه بهسازی محور بنه گز - عالیشهر
شنبه، 26 اسفند 1396 | Article Rating

بازدید مهندس گراوند استاندار بوشهر و مهندس ستوده سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار از روند پیشرفت فیزیکی پروژه بهسازی محور بنه گز - عالیشهر  در طی این بازدید ، استاندار بوشهر با تاکید بر برطرف کردن مشکلات نقاط حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی استان گفت: جاده‌های اصلی استان که بیشتر به بزرگراه تبدیل شده از ایمن‌‌ترین جاده‌ها است که برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز این محورها در اولویت قرار دارد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان بوشهر عبدالکریم گراوند عصر دیروز در بررسی روند اجرای طرح بهسازی و تعریض محور بنه‌گز تنگستان به عالی‌شهر بوشهر با قدردانی از توجه مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، راه و شهرسازی و معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر در برطرف کردن نقاط حادثه خیز جاده‌های استان اظهار داشت: محورهای مواصلاتی استان از ایمن‌‌‌ترین محورها است چرا که بیشتر جاده‌های اصلی استان به بزرگراه تبدیل شده و یا در حال  تبدیل به بزرگراه است.


وی با تاکید بر توجه به اصلاح محورهای حادثه‌خیز استان گفت: مسیر بنه‌گز به عالی‌شهر که از نقاط حادثه‌خیز بود نیاز به اصلاح داشت که در کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات لازم برای تحقق این مهم تصویب شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه این محور دارای 3.6 کیلومتر است خاطرنشان کرد: روند اجرای طرح بهسازی محور بنه‌گز به عالی‌شهر مطلوب است که تا قبل از پایان امسال افتتاح می‌شود.

گراوند با بیان اینکه عرض این جاده از 5.5 متر به 11 متر افزایش یافته است تصریح کرد: برای اجرای طرح بهسازی محور بنه‌گز به عالی‌شهر 27 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده که تاکنون 9 میلیارد ریال آن پرداخت شده و مابقی اعتبار نیز به‌زودی تخصیص می‌یابد.

وی با تاکید بر تسریع در نصب علائم و خط کشی این جاده افزود: جاده بنه‌گز به عالی‌شهر قبل از امسال و در آستانه سال جدید زیربار ترافیک می‌رود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه امکانات و لازم برای سفر ایمن گردشگران نوروزی در استان بوشهر فراهم است تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی برای سفری با ایمن و خاطره خوش  برای گردشگران فراهم کرده‌اند
https://t.me/rahmbu96
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها