03 آبان 1400
En | 
جاده دالکی به کنارتخته بزرگراه می شود.
 

جاده دالکی به کنارتخته بزرگراه می شود.

جاده دالکی به کنارتخته بزرگراه می شود. مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: برای تسریع در تبدیل جاده کوهستانی دالکی در استان بوشهر به کنارتخته در استان فارس به بزرگراه ۵۸ میلیارد تومان اختصاص یافت.
شنبه، 26 اسفند 1396 | Article Ratingمدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: برای تسریع در تبدیل جاده کوهستانی دالکی در استان بوشهر به کنارتخته در استان فارس به بزرگراه ۵۸ میلیارد تومان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان بوشهر فرزاد رستمی  با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های راههای استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد اظهار داشت: بزرگراه دیلم به گناوه تسریع یافته است و این محور بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این محور در مجموع دارای 76 کیلومتر طول است که 4کیلومتر آن باقی مانده و  2 کیلومتر آن رو به پایان است و 2 کیلومتر دیگر به زودی تکمیل و زیر بار ترافیک می‌رود.

وی از اختصاص 58 میلیارد تومان برای اجرای جاده دالکی به کنارتخته خبرداد و افزود:این محور کوهستانی که از نقاط پر تردد است تبدیل آن به بزرگراه در دستور کار قرار دارد که برای اجرای محور 6.5 کیلومتری این مسیر از سه راهی وحدتیه تا  پاسگاه شهید صلاحی 58 میلیارد تومان ابلاغ شده که پس از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه محور دالکی تا کنارتخته 18 کیلومتر طول دارد گفت: بخشی از این مسیر  از محور کنارتخته آغاز شده است و بخشی دیگر نیز از محور دالکی در استان بوشهر عملیات آن اجرایی شده است.

رستمی این محور را از پرترددترین محورها در مسیر فارس به بوشهر دانست و افزود: این محور مهمترین مسیر ارتباطی بوشهر به استان فارس است که با اجرای باند دوم آن ضمن تسهیل در تردد و حل گره‌های ترافیکی از نظر پدافند غیرعامل نیز حایز اهمیت است.

وی،افزود: دراین محور کوهستانی که 2 تونل طراحی شده درمدت سه سال دالکی به کنارتخته به بزرگراه تبدیل می‌شود.
تصاویر
  • جاده دالکی به کنارتخته بزرگراه می شود.
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها