04 آبان 1400
En | 
جلسه كميسيون ماده ۵  شهر  بوشهربرگزار شد.
 

جلسه كميسيون ماده ۵  شهر  بوشهربرگزار شد.

مديركل راه وشهرسازی استان بوشهر از برگزاري جلسه كميسيون ماده ۵ شهر بوشهر با حضور معاون  هماهنگی امورعمرانی استانداری خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 28 مرداد 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه و شهرسازي استان بوشهر,

 فرزاد رستمی در این خصوص اظهار داشت: این جلسه با ۳۰ دستور کارنامه (  تغيير كاربري نظامی به مسکونی، افزایش سطح اشغال، حذف گذر، تغییر کاربری از فضای سبز به مسکونی، تثبیت گذر،ا فزایش مساحت، تقلیل عرض گذر و تغییر ضوابط و مقررات طرح تفصیلی از جمله مواردي بود كه در اين جلسه به بحث و بررسي گذاشته و تصميمات لازم اتخاذ شد.

دبير كميسيون ماده ۵ استان بوشهر ياد آورشد اين جلسه، به ریاست ستوده معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری بوشهر و با حضور اکثریت اعضای کمیسیون در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

كميسيون ماده ۵ قانون تاسيس شورايعالي شهرسازي و معماري ايران كميسيوني است براي بررسي و تصويب طرح تفصيلي و تغييرات بعدي آن كه به رياست استاندار و در غياب وی معاون امور عمراني استانداري به عنوان قائم مقام و دبيري مديركل راه و شهرسازي تشكيل مي شود و معاون شهرسازي و معماري اداره كل راه و شهرسازي نيز مسئوليت دبيرخانه اين كميسيون را بر عهده دارد.

هم استانی ها برای اطلاع از آخرین مصوبات کمیسیون ماده ۵ به پایگاه خبری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر به نشانی (www.bushehr.mrud.ir) مراجعه نمایند.

تصاویر
  • جلسه كميسيون ماده ۵  شهر  بوشهربرگزار شد.
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها