04 آبان 1400
En | 
جلسه کمیسیون ماده 5 بوشهر با بررسی 25 پرونده برگزار شد
 

جلسه کمیسیون ماده 5 بوشهر با بررسی 25 پرونده برگزار شد

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از برگزاری جلسه کمیسیون ماده 5 شهرهای دیر و گناوه با 25 دستور کار با حضور معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری بوشهر خبر داد.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر

فرزاد رستمی در این جلسه گفت : تثبیت کاربری تجاری به مساحت 3750 مترمربع – تغییر کاربری اداری به تجاری – افزایش اشغال و تراکم تجاری، تفکیک زیر حد نصاب مسکونی تغییر مسیر گذر – تغییر کاربری مسکونی به تجاری 13 مورد جمعا به مساحت 75/3832 متر مربع و بررسی ضوابط و مقررات حوزه مسکونی از جمله مواردی بود که در این جلسه به بحث و بررسی گذاشته شد و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

رستمی افزود: این جلسه در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی به ریاست دکتر ستوده معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری بوشهر برگزار و رئیس شورای شهر و شهرداران شهرهای دیر و گناوه و سایر اعضا کمیسیون حضور داشتند .

وی بیان کرد : کمیسیون ماده 5 شواری عالی شهرسازی و معماری ایران ، کمیسیونی است برای بررسی و تصویب طرح تفضیلی و تغییرات بعدی آن به ریاست استاندار و در غیاب وی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری به عنوان قائم مقام و به دبیری اداره کل راه و شهرسازی استان تشکیل می شود و معاون شهرسازی و معماری این اداره کل نیز مسئولیت دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد.

تصاویر
  • جلسه کمیسیون ماده 5 بوشهر با بررسی 25 پرونده برگزار شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها