04 آبان 1400
En | 
دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی با استاندار بوشهر
 

دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی با استاندار بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با استاندار بوشهر در دفتر استاندار  دیدار کرد.  
چهارشنبه، 17 دی 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر

نعمت الله ترکی روز چهارشنبه در نشست با استاندار بوشهر افزود: درحالی ۵۰ درصد پست‌های وزارت راه و شهرسازی بلاتصدی است که ۷۳ هزار نیروی انسانی در این وزارتخانه مشغول کار هستند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات موجود در وزارت راه و شهرسازی وضعیت پست‌های بلاتصدی و حتی با تصدی در این وزارتخانه و ادارات کل استانی است.

ترکی بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی در بوشهر ۲۳۰ نفر نیروی انسانی دارد که از این تعداد ۹۰ نفر قراردادی هستند، برهمین اساس در این شرایط ساماندهی وضعیت نیروهای انسانی این وزارتخانه در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی از جمله دیگر رویکردهای وزارت راه و شهرسازی است که برای ارتقا سطح کیفی کارکنان انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: بوشهر از استان‌های پرکار وزارت راه و شهرسازی است و شاهد اجرای پروژه‌های متعددی در استان بوشهر هستیم که به همت و تلاش کارکنان اداره کل راه و شهرسازی این استان انجام می‌شود.

استاندار بوشهر گفت: توجه به نیازمندی‌های نیروی انسانی از ضرورت‌های توسعه کشور است و توجه و حمایت از نیروهای انسانی در سازمان‌های مختلف لازم است.

عبدالکریم گراوند ادامه داد: با وجود مشکلات مالی دولت، اما اداره کل راه و شهرسازی  این استان با همت و تلاش کارکنان و پیمانکاران پروژه‌های راه‌سازی را بخوبی مدیریت و اجرا کرده‌است.

وی افزود: هر چند برخی پروژه‌های راهسازی در استان با مشکلات مالی مواجه شدند، اما روند اجرای طرح‌های مختلف راه‌سازی در استان بوشهر رضایت‌بخش است.

استاندار بوشهر بیان کرد: بوشهر از استان‌های پیشرو در زمینه راه‌های ارتباطی است و هم اکنون پروژه‌های مهم در این استان در بخش راه‌سازی در دست اجراست.

تصاویر
  • دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی با استاندار بوشهر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها