یکشنبه، 3 مرداد 1400
En | 
پنجمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد
 

پنجمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد

جلسه کارگروه امور زیربنایی،توسعه روستایی‌، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان بوشهر، به ریاست استاندار با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،مدیر کل ومعاونت شهرسازی ومعماری راه وشهرسازی سازی استان بوشهروسایر اعضاء  در محل سالن اجتماعت استانداری بوشهر تشکیل شد و ضمن بررسی ۱۹ طرح استانی، تصمیمات لازم اتخاذ شد
چهارشنبه، 20 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر

فرزاد رستمی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه اظهارکرد: تعداد ۱۹طرح در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر مورد بررسی قرار گرفت که اغلب پرونده‌ها مرتبط با طرح‌های وابسته کشاورزی، تعیین کاربری و موارد داخل و خارج حریم شهرهای استان بوده است.

وی افزود: ۸ مورد از موارد مطرح شده مربوط به سازمان جهاد کشاورزی بود که شامل خدمات رفاهی، پرواربندی گوساله، پرورش بزداشتی، پرورش بوقلمون گوشتی ،محصولات بتنی ،نیروگاه خورشیدی ،پرورش شتر داشتی. ۳مورد مربوط بهامور اراضی شامل کارگاه تولید سردخانه، پرواربندی گوساله، ومجتمع خدمات رفاهی با محوریت رستوران واقامتی، ۲مورد مربوط به اموراقتصادی ودارایی  شامل احداث آب شیرین کن  ازجمله طرحهای مهم بود که دراین جلسه به بحث گذاشته شد تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

رستمی با اشاره به اینکه جلسات گروه کارگروه امور زیربنایی بصورت منظم در این استان برگزار می‌شود گفت: وظایف کارگروه امور زیر بنایی،توسعه روستایی، عشایری، شهری وآمایش و محیط زیست شامل بررسی و ارائه پیشنهاد در زمینه طرح‌های توسعه عمران شهری، وظایف مرتبط با اجرای آیین نامه مربوط به استفاده از اراضی و احداث بنا و تاسیسات در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها و طرح‌های جامع شهرها و…می‌شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: پس از اینکه موارد مطروحه در این کارگروه، به تصویب رسید، طرح‌های مصوب به تائید شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان می‌رسد و از طریق دبیرخانه کارگروه  مستقر در اداره کل راه و شهرسازی به متقاضیان مربوطه ابلاغ و با رعایت موازین قانونی از جمله حریم مصوب راهها و غیره اجرایی می‌شوند. که خود باعث افزایش اشتغال،کاهش نرخ بیکاری ورونق اقتصادی‌ درسطح استان می شود.

تصاویر
  • پنجمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان بوشهر برگزار شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها